ORION 7 & 22 kw
Ο πρώτος, ελληνικής κατασκευής,
σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων.
![](https://www.mc-chargers.com/wp-content/uploads/2020/07/orion_withbg.jpg)
Ιδανικός για Οικιακή και Επαγγελματική Χρήση
Ο νέος Σταθμός Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων “ORION ” προσφέρει μία ολοκληρωμένη λύση για την φόρτιση ηλεκτρικών αυτοκινήτων σε επαγγελματικό επίπεδο. Η ισχύς που παρέχεται από τον φορτιστή είναι 22 kW ιδανικό για κάθε είδους χρήσης. Το μοντέλο λειτουργεί με την “μέθοδο φόρτισης 3 ”(Mode3, AC Charging) και είναι κατασκευασμένος σύμφωνα με όλα τα Ευρωπαϊκά και Διεθνή πρότυπα τα οποία περιγράφουν τη λειτουργία ενός σταθμού φόρτισης.
Με RFID και TOUCH button
![](https://www.mc-chargers.com/wp-content/uploads/2020/11/stathmos_fortishs_orion_rfid_02.png)